Kanal Temizleme Hizmeti

Kanal Temizleme Hizmeti

Eskiden, kanal temizliği yapabilmek için tüm kanal boyunca kazıların yapılması gerekiyordu. Ancak, günümüz teknolojisini yakından takip eden firmamız, kanal temizleme işlemini özel kimyasal madde ve son teknoloji cihazlar yardımıyla kolaylıkla gerçekleştirmektedir.

Logar tıkanmasının birçok sebebi vardır;

Kanalizasyon hattının  meyil seviyesinin az olması ,kanalizasyon hattının eski olmasından dolayı yıpranma ihtimalinin yüksek olması,kanalizasyon hattında meydana gelen deformasyonlar ,kanalizasyon hattı üzerinde bulunan logar kapaklarının iyi kapatılmaması,logar içine dışarıdan madde düşmesi tuvalet ve banyo giderlerine su içerisinde hemen erimeyen peçete kağıt mendil havlu gibi materyallerin atılması tuvalet ihtiyacını karşıladıktan sonra suyun az kullanılması logar bakımlarının zamanında yapılmaması gibi bir çok şey olabilir. Logar bakımlarının zamanında yapılması çok önemlidir çünkü biz görmesek de kanalizasyon hattı üzerinde bulunan boru beton gibi malzemelerde sürekli kullanıldığından içerisinden sürekli bir şeyler geçtiğinden bazı aşınmalar olmaktadır.Bu aşınmaların olduğu noktaları kanalizasyon hattı içerisine düşen yabancı cisimler takılmakta birikmelere sebep olarak kanalizasyon hattını tıkamaktadır bu gibi şeylerin fark edilebilmesi için logar içerisinde temizlik yapılması logarların  kontrol edilmesi gereklidir.

Büyük siteler genelde yıllık bakımlarını yaptırırlar ve sıkıntı yaşamazlar.

Biz Jet Teknik olarak her türlü arıza veya periyodik bakımda hizmetinizde olup,size güvenli ve kaliteli hizmet garantisi sunuyoruz.

Jet Teknik olarak kanal,kanalizasyon temizleme hizmetlerinde kullanmış olduğumuz Avrupa makineler ile müşterilerimize hiçbir yeri kırmadan, zarar vermeden son derece profesyonel bir biçimde, her türlü kimyasal atığın 30 dakikadan kısa bir süre içerisinde temizlenmesini sağlamaktayız.

Daha önceki yıllarda teknoloji bu denli gelişim göstermemişti.Kanalizasyon temizleme işlemleri kazı çalışmaları yapılarak gerçekleştirilmekteydi. Bu da sizler için hem zaman kaybına hem de ekstra olarak maliyetlerin oluşmasına neden olmaktaydı.

Ankara kanalizasyon temizleme üzerine hizmet veren firmamız şehir alt yapılarında oluşan tıkanıklık sorunlarında sizler için profesyonel çözümler üretmeyi sağlamaktadır. Zaman içerisinde çeşitli kimyasal atıklar nedeniyle tıkanan kanalizasyonlar kısa bir süre içerisinde temizletilmediğinde insan ve çevre sağlığına zarar verebilecek boyuta gelmektedir. Buda bir çok hastalığın oluşmasına neden olur. Tıkanan kanalizasyonların hemen farkına varılarak bir an önce temizletilmesi gerekir. Zamanında müdahale yapılmaz ise kanal gider hatlarına ciddi oranda zarar verecek ve bir süre sonra tamamen kullanıma kapanacaktır. Bu hususta sektörde geçerli kanalizasyon temizlik şirketleri ile bağlantıya geçerek profesyonel cihazlarla ilk olarak kanalizasyon hattının asıl nedeni olan tıkanma sorunu tespit ile ve sonrasında ise vidanjör araçları yani bir diğer adı ile kombine kanal temizleme araçları ile temizletilmesi gerekmektedir. Tıkanıklığın asıl olarak tespitinin sağlanması kamera tespit cihazlarıyla sağlanır ve bilgisayar ekranından sorunun nerede olduğu görülerek hızlı ve etkili çözüm beraberinde getirilir.

Bir çok alt yapı firması makine parkurunda yeterli ekipman olmadığından dolayı kazı çalışmalarını göz ardı ederek temizlik işlemi yapmaya çalışır. Bu zahmetli süreç sonrasında ise boru ve tesisat yapınız ciddi oranda zarar görürdü. Sizlere de ekstra maliyetlerin oluşmasına neden olurdu. Bu hususta alt yapı hizmeti alacak olan müşteriler firmaları çok iyi araştırmalı, sokak aralarında bulunan ve sadece tesisat hizmeti sağlayan firmalarla çalışılmamalıdır. Sektör araştırması yeterli oranda sağlandıktan sonra firmalarla bu süreç sonrasında çalışma yapılması daha uygun olur.

Jet Teknik olarak sizlere de bu tür uğraşlar içerisine girmemenin ve işin gerektiği ekipmanları doğru bir biçimde kullanarak yapılmasının garantisini veriyoruz. Profesyonel boyutta kanal, kanalizasyon hizmetleri sağlamaktayız. Alanında tecrübeli personel kadromuz ile her türlü kanal alt yapı sorunlarında günün her saati sizlere destek vermekteyiz.7/24 Hizmetinizdeyiz.