Vidanjör Hizmeti

 

Vidanjör araçlarına genellikle kanalizasyon temizliğinde ihtiyaç duyulur. Cafe, restoran ve otellerin çöplerinin temizlenmesinde atık haline gelmiş ürünlerin temizliğini de vidanjörcüler yapmaktadır. Bunun yanı sıra inşaat temellerinde oluşan su birikintilerinin çekimi (su çekimi) yine vidanjör araçları ile yapılmaktadır.

Fabrikaların atıkları, günümüz teknolojisinde gelişen üretim sisteminde en büyük rol oynayan bu ürünleri imalatının yapıldığı fabrikalardır. Özellikle kimyasal madde kullanan fabrikaların temizlenmesi kimyasal atıklarında tamamen temizlenmesi için yine vidanjör araçları kullanılmaktadır.

Dikmen’de Vidanjör Hizmeti

Evinizde, iş yerinizde, otel , restaurant veya fabrika arıtma tesislerinin bulunduğu yaşam yerlerinde sıkça rastlanan evsel, endüstri ve yağ atıklarınızdan kurtulmanız için artık “Jet Teknik” Kanal Açma ile çok daha hızlı ve rahat olacak. Özel vidanjör hizmetleri sistemlerinin üstünde bulunan güçlü vakum çekicileri ile atık suları içinde bulunan, boruları tıkayacak nitelikteki maddeleri zahmetsiz ve hızlı bir biçimde vidanjöre aktaran ve borularınızın nefes almasını sağlayan bu hizmet kapsamında daha rahat yaşam ve konforlu bir hayat sürebilirsiniz.

Vidanjör hizmetleri kapsamında yapılan çalışmalar bir hayli fazladır. Atıkları taşımacılıkla görevlendirilen araç birçok işi başına getirebilir. Hayati durumlarda imdadınıza koşacak, hızlı ve etkili vakumlu vidanjör adı verilen bu araç kanal açma ve kanal temizlik, alt yapı temizlik hizmetleri , atık su çekimi, kanal görüntüleme,evsel atık, kanalizasyon temizleme, alan yıkama, arıtma tesis temizliği , endüstriyel atıkların taşınması gibi pek çok alanda önemli rol almaktadır. Bu büyük hizmetlere yardımcı olan vidanjör vakumlu sistemlerimiz genel olarak evsel atık maddelerinin, endüstride kullanılan atık suların, yağmur sularının oluşturduğu boşaltılması, çamurlu yapıdaki kanalların temizlenmesi gibi hizmetlerde başlıca görev almaktadır.

Vidanjörde En İyisi Jet Teknik

En zorlu tıkanıklıkların bile üstesinden kolaylıkla kalkabilecek alt yapı ve donanıma sahip olan kuruluşumuz hızlı, sorunsuz ve en iyi fiyat garantisiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vererek, insan ve çevre temizliğine katkı sağlamanın mutluluğunu yaşamaktadır. Vidanjör hizmetleri almak isteyen tüm müşterilerimizin koşulsuz, şartsız yıllardır hizmetindeyiz ve her zaman olmaya da devam edeceğiz.